top of page

Як Крижопільська ОЛІЛ розвивається під час війни?

За останній час у нашому закладі оновили гінекологічні кабінети. Відтепер це сучасні кабінети з новим обладнанням, комфортні для жінок. Лікарі проводять усі необхідні обстеження, а також відразу роблять УЗД, чого раніше не було.


Також ми проводимо колоноскопію. Наші лікарі щодня роблять по кілька таких обстежень. Пацієнт під час обстеження перебуває у медикаментозному сні.


Тарас Кубаль, директор Крижопільської ОЛІЛ, зазначає, що нам вдалося налагодити співпрацю з благодійниками, тому частина медичного обладнання – це допомога саме від них.


Наразі в лікарні активно готуються до опалювального періоду – заготовляють дрова. А також створюють реабілітаційний зал, уже закупили необхідне обладнання. Заклад з моніторинговим візитом відвідала директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна.


«Лікарня приємно дивує своїм розвитком. Коли в інших таких же лікарнях нам кажуть, що щось не можливо зробити, немає пацієнтів та інше. У цьому закладі все навпаки, ми бачимо, що навіть під час війни у відділеннях оновлюють рецепшини, оновлюють оглядові кабінети. Це говорить про те, що керівник на своєму місці й знає, куди потрібно рухатися. Я впевнена, що крок за кроком заклад розвиватиметься», – зазначила Ольга Задорожна.

Джерело тексту та фото: Департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА

161 перегляд

Comments


  • Дизайн без названия (4)
  • 3
  • 1
bottom of page