top of page

Чи може від алергії погіршитися слух?

Так, кажуть спеціалісти. Алергія може вплинути на ваш слух, а симптоми можуть включати свербіж і набряк вух, запаморочення та відчуття стороннього тіла.


Чому це відбувається? Імунна система реагує на алергени, виробляючи антитіла, які вивільняють гістамін. У результаті виникають чхання, свербіж і закладеність, а також збільшується утворення слизу, що може спричинити тимчасову кондуктивну втрату слуху.


Кондуктивна втрата слуху виникає, коли рідина або вушна сірка перешкоджає проходженню звукових хвиль до крихітних кісточок середнього вуха.


Алергія може призвести до накопичення рідини та набряку слухового проходу, створюючи ідеальне середовище для розмноження бактерій та подальшої інфекції середнього вуха, а також сприяти втраті слуху у людей, які страждають на хворобу Меньєра.


Пам’ятайте, не рекомендується вгамовувати свербіж, вставляючи щось у вушний прохід. Потрібно обережно промийте вухо теплою віджатою серветкою та ретельно висушіть його. Якщо це не допоможе, мерщій зверніться на консультацію до отоларинголога Крижопільської ОЛІЛ!


Джерело: Healthy Hearing


6 переглядів

Comments


  • Дизайн без названия (4)
  • 3
  • 1
bottom of page