top of page

Хто у небезпеці під час літньої спеки?

Літня спека може впливати на артеріальний тиск кількома способами.


Підвищена температура та вологість можуть посилити приплив крові до шкіри. Це призводить до прискореного серцебиття та збільшення кількості циркулюючої крові в 2 рази!


Зневоднення: ви можете пітніти більше ніж зазвичай, коли знаходитесь на вулиці в літню спеку, що може спричинити зневоднення. Воно робить кров «густою». Це призводить до того, що її важче перекачувати, що може підвищити артеріальний тиск.


Вазодилатація: кровоносні судини тіла мають здатність розширюватися у відповідь на тепло, що може знизити артеріальний тиск.  


Споживання солі: у літній період люди можуть споживати більше солоної їжі, такої як: картопляні чипси та кренделі (це може підвищити артеріальний тиск).


Ліки: літня спека може знизити ефективність певних ліків від артеріального тиску. Сечогінні препарати, які часто використовуються для зниження артеріального тиску, можуть призвести до електролітного дисбалансу та зневоднення.


Варто звернути особливу увагу на появу наступних симптомів та звернутись до лікаря-кардіолога Крижопільської ОЛІЛ: холодна та липка шкіра, спантеличеність, запаморочення, прискорений пульс, надмірне потовиділення, втома, головний біль, м'язові судоми, нудота, набряки рук або ніг.


Джерело: Manhattan Cardiology

26 переглядів

Comentários


  • Дизайн без названия (4)
  • 3
  • 1
bottom of page