top of page

Тіна Тернер та її хвороба!

Американська співачка Тіна Тернер померла у віці 83 років від ускладнень, спричинених онкологічним захворюванням. У 2016 році в неї діагностували рак кишківника. Тернер вирішила лікуватися гомеопатичними засобами, однак ці методи призвели до серйозних ускладнень, зокрема до розвитку ниркової недостатності. Стан її здоров'я поступово погіршувався, а вже в квітні 2017 року їй зробили операцію з пересадки нирки.


Хоча операція минула успішно, проте орган не прижився, що спричинило ще більші проблеми зі здоров'ям. Попри всі зусилля лікарів та підтримку близьких стан її здоров'я продовжував погіршуватися.


23 травня 2023 року Тіна Тернер пішла з життя. Її смерть стала великою втратою для музичного світу та мільйонів шанувальників. Її внесок у музику залишиться незабутнім, а її спадщина продовжуватиме надихати нові покоління артистів. Тіну Тернер завжди згадуватимуть не тільки за свої унікальні музичні таланти, але й за її силу та стійкість перед лицем важких випробувань.


Дорогі наші пацієнти! Закликаємо вас дбати про своє здоров'я. Пам'ятайте, що вчасна діагностика – запорука успішного лікування!


17 переглядів

Comments


  • Дизайн без названия (4)
  • 3
  • 1
bottom of page