top of page

Крижопільська ОЛІЛ стала переможцем грантової допомоги від уряду Японії!

Крижопільська ОЛІЛ отримає новий відеоендоскоп, який дозволить максимально підвищити точність ендоскопічного діагнозу та дасть можливість ставити і верифікувати діагнози онкопатології на мікроскопічному рівні, що значно збільшить шанси хворих на правильну ранню діагностику та успішне лікування!


Відеоендоскоп буде придбано в рамках проєкту «Придбання ендоскопічного обладнання в КНП «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування», оскільки наш заклад став переможцем грантової допомоги від уряду Японії (Програма підтримки проєктів безпеки людини «КУСАНОНЕ» 2022 року).


Загальний бюджет проєкту становить 93 174 доларів США, з них 86 400 доларів США – грант від Програми Кусаноне і 7000 доларів США є власним внеском лікарні.


30 листопада 2022 р. в офісі Установи Агенція регіонального розвитку Вінницької області у форматі відеоконференції відбулося урочисте підписання грантової угоди щодо реалізації проєкту.


Підписання відбулося за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні пана Мацуда Кунінорі, координаторів програми Кусаноне, керівників закладів медицини та представників п’яти благодійних та громадських організацій з Вінницької, Миколаївської, Львівської, Чернівецької та Сумської обл.


Участь у підписанні грантової угоди взяли Голова правління Фонду громади "Подільська громада" Олена Данілова, директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко та директор КНП «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування» Тарас Кубаль.


Фонд громади "Подільська громада" в рамках проєкту виступає грантоотримувачем та розпорядником коштів, а Агенція регіонального розвитку Вінницької області – надавачем експертної підтримки з розроблення та супроводу під час етапів оцінки проєкту та координатором процесу впровадження.

1 528 переглядів

Comments


  • Дизайн без названия (4)
  • 3
  • 1
bottom of page