top of page

Грант від уряду Японії: ендоскопічне обладнання у Крижопільській лікарні

Реалізація проєкту «Придбання ендоскопічного обладнання в КНП «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування», смт. Крижопіль, Тульчинського району, Вінницької області» на етапі завершення. Цей проєкт профінансований у межах грантової допомоги уряду Японії за Програмою підтримки проєктів безпеки людини «КУСАНОНЕ» 2022 року.


Для Крижопільської ОЛІЛ придбане відеоендоскопічне обладнання японського виробника Fujifilm Corporation вартістю понад 3,347 млн грн (з них 3,128 млн грн – грант Посольства Японії, 219 тис. грн – внесок лікарні). Воно дозволяє проводити високоточну діагностику і ставити точний діагноз для пацієнтів із захворюванням кишково-шлункового тракту, легень навіть на початковій стадії.


Наша лікарня надає послуги 96 500 жителям з 7 громад Вінницької та Одеської областей. Завдяки тому, що ми тепер маємо сучасний відеоендоскоп, мешканцям громади не потрібно долати 130-180 км до обласного центру за якісною діагностикою.

Медичне обладнання, закуплене у межах проєкту, встановлене і доступне для діагностики захворювань мешканців Крижопільської та сусідніх громад ще з 3 липня 2023 р.


Проєкт реалізує консорціум:

Агенція регіонального розвитку Вінницької області – забезпечує загальну координацію дій партнерів у межах проєкту Фонд громади «Подільська громада» – виступає розпорядником коштів (гранту) «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування» – надає співфінансування і є отримувачем обладнання.


Джерело: Агенція регіонального розвитку Вінницької області


43 перегляди

Comments


  • Дизайн без названия (4)
  • 3
  • 1
bottom of page